ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Był pijany, ale policja nie mogła mu zatrzymać prawa jazdy

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    17.12.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Gmina Jarocin. Policja. Ruch kołowy. Pijani kierowcy.Niewykluczone, że znów inni kierowcy zapobiegli kolejnej tragedii na drogach.

Wczoraj około godziny 15.00 jarocińska otrzymała zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że po Roszkowie porusza się kierowca, który może być pod wpływem alkoholu. Patrol udał się we wskazanym kierunku.

 

Policjanci zatrzymali jadącego samochodem opel astra. 55-letni mieszkaniec gminy Jarocin był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W czasie kontroli okazało, że mężczyzna ma orzeczony dwukrotny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

 

Usłyszał zarzuty niestosowania się do wyroku sądu i jazdy pod wpływem alkoholu.9 pijanych uczestników ruchu drogowego policja zatrzymała w listopadzie. Był to miesiąc, w którym ujawniono niechlubnych rekordzistówPod koniec listopada policjanci zostali wezwani do Kadziaka. Ze zgłoszenia wynikało, traktorzysta uszkodził ogrodzenie posesji.

 Kierowca ciągnika rolniczego marki Belarus wjechał na posesję wraz z okalającą ją częścią ogrodzenia, niszcząc przy tym kilka drzew ozdobnych. Gdy policjanci podeszli do traktora, by porozmawiać z siedzącym w nim kierowcą, okazało się, że mężczyzna śpi. Obudzony przez mundurowych nie krył zdziwienia ich widokiem. Unosząca się woń alkoholu, problemy z wyjściem z pojazdu i utrzymaniem się na nogach były podstawą do przeprowadzenia badań stanu trzeźwości 38-letniego kierowcy - opisywała wtedy zdarzenie asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. [ZOBACZ TUTAJ]
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wierny
ponad rok temu 1
Kogo tow tym roszkowie zlapali
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji